"Electronic Commerce @rtwater the solution for e-commerce, e-business for the Spanish speaking market." "Electronic Commerce @rtwater the solution for e-commerce, e-business for the Spanish speaking market." "Electronic Commerce @rtwater the solution for e-commerce, e-business for the Spanish speaking market."
welcome to @artwater
PORADENSTVÍ
WEB DESIGN
PRODEJNÍ SERVIS
E-COMMERCE
KONTAKT!
O @RTWATER

 

@rtwater Servicios de Comercio Electrónico

@rtwater Elektronický obchod

" Vy nepřijímáte kreditní karty ? Já tedy nakoupím tam kde je přijímají .. "

"Firma jež je v roce 2000 bez základních prostředků elektronického obchodu je na cestě ke svému zániku . "
Ceo Asia Magazine Sep'98

Internet mění způsob našeho života, komunikace, nákupu a prodeje. Pouze během tří let se stal WEB trhem s 200,000,000 zákazníky kteří mohou být zákazníky i vaší firmy.

   Rozhlasu trvalo 30let naž získal 60 million posluchačů, a televizi to trvalo 15 let . Nikdy v minulosti neměnila technologie způsob života tak mnoho lidí takovou rychlostí .

  Jednou může být pozdě , budete-li odkládat aplikaci elektronického obchodování ve vaší firmě na lepší časy Vaši konkurenti již mají internetové prezentace a rozšířili svůj trh na celosvětovou úroveň .Jejich webové stránky dokáží prodat jejich produkt během zlomku vteřiny, přijímají kreditní karty a šetří peníze na infrastruktuře a personálu .  Jednejte dnes  . 

      Vaše firma si nemůže dovolit přepych tak drahého čekání.

   @rtwater zajišťuje úplný  design a implementaci řešení tak aby se dostalo vaše podnikání na internet. Naše oddělení Online obchodu bude mít na starosti  registraci a podporu vašich webových stránek za účelem zlepšit vaši pozici v tak atraktivním celosvětovém trhu .     

  Žádejte další informace hned. Neodkládejte to na zítra . Vstupte na internet dokud je vaše konkurence drahá ....a NEEFEKTIVNI .

Kdo není dnes na internetu... neexistuje

     DALŠÍ  INFORMACE ZDE

" Pochybnosti jsou zrádné protože na okamžik paralyzují vaše skutky. .  s osudnými následky. " Shakespeare

Poradenství | Prodejní servis | E-commerce | Web Design | Kontakt! | O nás

copyright to ©rtwater 2000. Všechny texty, grafika, HTML a veškerý obsah webové stránky je chráněn mezinárodním právem a nemůže být reprodukován ani v žádné formě distribuován bez jednoznačné autorizace od @rtwater