"@rtwater consulting your solution for training and mangement for the Spanish speaking market. Sales, Marketing, Online Marketing, Comsultacy." "@rtwater consulting your solution for training and mangement for the Spanish speaking market. Sales, Marketing, Online Marketing, Comsultacy." "@rtwater consulting your solution for training and mangement for the Spanish speaking market. Sales, Marketing, Online Marketing, Comsultacy."
welcome to @artwater
PORADENSTVÍ
WEB DESIGN
PRODEJNÍ SERVIS
E-COMMERCE
KONTAKT!
O @RTWATER


@rtwater Consulting

"Nedodržení plánu je plánování neúspěchu"

  To co firma prodává na trhu nejsou produkty nebo služby, ale jeho kapacita : souhrn individuálních shopností a talentu  jeho pracovníků.

Jsou dvě cesty jak zvyšovat schopnosti :

1) Pomocí Všeobecných kurzů pořádaných pro pracovníky  mnoha firem .Všeobecné teorie  které jsou přednášeny na těchto kurzech musí být velmi často přetransformovány na specifické podmínky Vaší firmy. To si vyžaduje čas, což je jedna z nejcenějších hodnot při podnikání.

2) Pomocí Specifických tréningových kurzů zaměřených na konkrétní potřeby Vaší firmy . Tato varianta Vám umožňuje získat OKAMŽITÝ  výsledek.

   @rtwater pomáhá firmám s   "intenzivnám a specifickým studiem " umožňujícím podílet se na studiu pracovníkům z různých oddělení a společně se učit přes weekend .

 Naše kurzy podněcují kreativitu a okamžitou aplikaci poznatků dle potřeb Vaší firmy . 

 @rtwater tréningové kurzy:

Úvod do moderního marketingu (pro nové zaměstnance nebo pro zaměstnance jiných oddělení)
Náborové techniky (speciálně pro pracovníky náboru pracovníků)

Úvod do moderního marketingu 
Vybraná témata obsahují:
Co je to marketing a proč je důležitý pro Vaší firmu. Pět nástrojů marketingu . Okamžitá aplikace marketingu ve Vaší firmě . Jak vytvořit a rozšiřovat trh . Jak získat zákazníky Vaší konkurence ...

Prodejní techniky
Vybraná témata obsahují:
Jak "získat" nejlepšího možného kandidáta. Náborová inzerce. Jak "prodat" firmu kandidátům o zaměstnání. Efektivní přijímací rozhovor . Profesní profil. Triky jak vybrat nejlepšího zaměstnance...

 


Doba trvání- Program je 16ti hodinový, rozdělený do čtyř modulů v průběhu dvou dní .

Místo- Ve Vaší firmě .

Cena       - US $1,750 každý program 

 

Poskytujeme i kurzy Moderního marketingu a Výběr pracovníků .

Všechny kurzy vede Raúl Martí, , General Manager of @rtwater Consulting Spain.

Objednávejte prosím minimálně 14 dní předem .
Volné termíny naleznete
zde.

Poradenství | Prodejní servis | E-commerce | Web Design | Kontakt! | O nás

copyright to ©rtwater 2000. Všechny texty, grafika, HTML a veškerý obsah webové stránky je chráněn mezinárodním právem a nemůže být reprodukován ani v žádné formě distribuován bez jednoznačné autorizace od @rtwater